Apple (iOS) Telefonlar

Stok kodu: APPLE-IOS

Stokta

15 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Kurumsal Apple (iOS) Telefon Tedariki

Apple (iOS) Telefon temin etmek  istediğinizde bize ulaşmanız çok kolay! 

Talep ettiğiniz ürünün marka ve modelini yada almayı düşündüğünüz üründe olması gereken teknik özellikleri şu 3 farklı  yöntemle bize ulaştırabilirsiniz;

  1. İncelediğiniz bu ürünümüzü veya bu ürünle birlikte diğer bir çok ürünümüzü “TEKLİFE EKLE” butonuna tıklayarak teklif sepetinize ekliyorsunuz. Ardından teklif sepetinizde bulunan hakkınızdaki bilgiler şayet doldurulmamışsa (üye değilseniz doldurulmamış görebilirsiniz) ilgili bölümlere iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “TEKLİF AL”  butonuna tıklayıp iletişim bilgilerinizi tarafımıza ulaştırmış oluyorsunuz. Nihayetinde bize ulaşan E-Posta adresinizden sizinle iletişime geçip gerekli çalışmalarımızı başlatıyoruz.
  2. İncelediğiniz bu ürünümüzü “WHATSAPP İLE TEKLİF AL” butonuna tıkladıktan sonra açılacak Whatsapp İletişim Sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
  3. İncelediğiniz bu ürün ve diğer tüm ürünlerimiz için info@bavvey.com E-posta adresimize, talebinizi detaylandırdığınız bir mail göndererek, fiyat, stok, termin ve teslimat koşulları gibi ihtiyacınız olan bilgileri edinebilirsiniz.

Bavvey, 2015 yılından beri faaliyet gösterdiği tüketici elektroniği alanında uzmanlaşmış, lider bir tedarikçidir.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan, tüm markalarının distribütörleriyle olan yetkili bayilik/satış anlaşmaları ile müşterilerimizin bu alandaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Bugüne dek telekomünikasyon şirketlerinden, finansal hizmet sağlayıcılarına, devlet kurumlarından, eğitim kuruluşlarına, ölçek fark etmeksizin tüm müşterilerimizin bu alandaki tüm taleplerine cevap verdik/vermekteyiz.

Firmamızdan Tüm iOS Telefonlar: iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11, iPhone SE, Tüm Android Telefonlar: Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei, Reeder, TCL, Vivo, General Mobile, Casper, Realme, Reeder, Poco ve daha nicesi… gibi daha bir çok telefon çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz!

Bu kategoride firmamızdan en çok talep edilen markalar ise kısaca; Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei, Reeder, TCL, Vivo, General Mobile, Casper, Realme, Reeder, Poco ve diğerleri…

 

Ek bilgi
Kullanım Alanı

Cep Telefonu – IPHONE (Apple)

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Apple (iOS) Telefonlar” için yorum yapan ilk kişi siz olun