Bilgisayar Monitörleri

Stok kodu: MON-EKRN

Stokta

12 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Bilgisayar Monitörleri Tedariki

Bilgisayar Monitörü temin etmek  istediğinizde bize ulaşmanız çok kolay! 

Talep ettiğiniz ürünün marka ve modelini yada almayı düşündüğünüz üründe olması gereken teknik özellikleri şu 3 farklı  yöntemle bize ulaştırabilirsiniz;

  1. İncelediğiniz bu ürünümüzü veya bu ürünle birlikte diğer bir çok ürünümüzü “TEKLİFE EKLE” butonuna tıklayarak teklif sepetinize ekliyorsunuz. Ardından teklif sepetinizde bulunan hakkınızdaki bilgiler şayet doldurulmamışsa (üye değilseniz doldurulmamış görebilirsiniz) ilgili bölümlere iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “TEKLİF AL”  butonuna tıklayıp iletişim bilgilerinizi tarafımıza ulaştırmış oluyorsunuz. Nihayetinde bize ulaşan E-Posta adresinizden sizinle iletişime geçip gerekli çalışmalarımızı başlatıyoruz.
  2. İncelediğiniz bu ürünümüzü “WHATSAPP İLE TEKLİF AL” butonuna tıkladıktan sonra açılacak Whatsapp İletişim Sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
  3. İncelediğiniz bu ürün ve diğer tüm ürünlerimiz için info@bavvey.com E-posta adresimize, talebinizi detaylandırdığınız bir mail göndererek, fiyat, stok, termin ve teslimat koşulları gibi ihtiyacınız olan bilgileri edinebilirsiniz.

Bavvey, 2015 yılından beri faaliyet gösterdiği tüketici elektroniği alanında uzmanlaşmış, lider bir tedarikçidir.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan, tüm bilgisayar markalarının distribütörleriyle olan yetkili bayilik/satış anlaşmaları ile müşterilerimizin bu alandaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Bugüne dek telekomünikasyon şirketlerinden, finansal hizmet sağlayıcılarına, devlet kurumlarından, eğitim kuruluşlarına, ölçek fark etmeksizin tüm müşterilerimizin bu alandaki tüm taleplerine cevap verdik/vermekteyiz.

Firmamızdan Bilgisayar Monitörleri, Masaüstü Bilgisayarlar, Laptop Bilgisayarlar, Oyun Bilgisayarları, Mini Pc ’ler, Endüstriyel Bilgisayarlar, Two in One (2 si 1 Arada), Notebook Aksesuarları, Tabletler, Kişisel Tabletler, Endüstriyel Tabletler ve daha nicesi… gibi daha bir çok bilgisayar çeşidini kolaylıkla temin edebilirsiniz!

Bu kategoride firmamızdan en çok talep edilen markalar ise kısaca; Apple, HP, Lenovo, Samsung, Acer, Asus, Dell, Hp, Msi, Lg, Rampage Casper, Exper ve diğerleri…

 

Ek bilgi
Kullanım Alanı

Bilgisayar Monitörleri (Ekranları)

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bilgisayar Monitörleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun