Folyo Baskılı PP Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları (BAV-PP 03)

Stok kodu: BAV-PP 03

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

16 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Folyo Baskılı Polipropilen (PP) Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutusu (BAV-PP 03)

İncelemekte olduğunuz bu kategorideki geri dönüşüm kutularımız, Polipropilen (PP) oluklu plastik levhadan imal edilmektedirler.
PP oluklu geri dönüşüm kutularımızın üzerine istediğiniz tasarımı CMYK baskı, folyo baskı sıvama veya baskısız olarak üretebilmekteyiz.
Bunun yanı sıra devlet dairelerine, hastaneler, okullar, AVM, parklar, kurum ve kuruluşlar… gibi daha birçok farklı alanda, firmamıza sıfır atık projesi kapsamında gelen birçok özel talebe, özel baskı çalışmalarımızda mevcuttur.
Ürünlerimiz hijyenik olmakla beraber, insan sağlığına da zarar vermezler.
İncelemekte olduğunuz ürünümüz standart ölçülere sahip bir üründür. Standart ürün dışında aşağıda belirttiğimiz diğer farklı seçenekleri içeren ürünlerimizi de talep edebilirsiniz. Özel tasarım, özel ölçü veya özel baskı içeren taleplerinizin olması halinde ise ihtiyacımız olacak gerekli bilgileri, bize tüm iletişim kanallarımızdan iletebilirsiniz.

DİĞER ÖLÇÜ SEÇENEKLERİMİZ;
35 x 35 x 70 cm (Standart) / 50 x 50 x 70 cm / 60 x 70 x 90 cm / 60 x 80 x 100 cm / 70 x 70 x 120 cm

KUTU MODELİ SEÇENEKLERİ;
KAPAKLI / KAPAKSIZ / ALT TAVALI / … ve diğer.

BASKI SEÇENEKLERİMİZ;
BASKISIZ / BASKILI (STANDART) / FOLYO BASKI / ÖZEL BASKI / …ve diğer.

  Sıfır Atık Projesi kapsamında, yetkili birimlerce belirlenen biriktirme ekipmanları ve tanıtım materyallerinde renk skalası uygulanmaktadır. Renklerin insan algısı üzerindeki büyük etkisi ve uygulamada da standarda erişmek amacıyla söz konusu renk skalası oluşturulmuştur. Oluşturulan renk skalası ise an itibarı ile şöyle;

MAVİ: Kâğıt-Karton Atıkları,  SARI: Plastik Atıklar,  YEŞİL: Cam Atıklar,  GRİ: Metal Atıklar,  KAHVERENGİ: Organik Atıklar,  SİYAH: Geri Dönüşemeyen Atıklar,  TURUNCU: Tıbbi Atıklar ( KOVA veya KONTEYNER),  KIRMIZI: Tıbbi Atıklar (POŞET), KIRMIZI: Pil Atıkları Toplama, ŞEFFAF: Tehlikeli Atıklar ve Elektronik Atıklar,  PEMBE: Tekstil Atıkları,  TURUNCU: Ahşap Atıklar,  LİLA: İri Hacimli Atıklar,  MOR: Ekmek Artıkları,  BEYAZ: Yemek Artıkları.

Ek bilgi
Boyutlar

35 × 35 × 70 cm

Hacim

Materyal

(PP) Polipropilen

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Folyo Baskılı PP Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları (BAV-PP 03)” için yorum yapan ilk kişi siz olun