Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Stok kodu: ISIT-SOGUT

Stokta

19 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Tüm Isıtma ve Soğutma Ürünlerinin Kurumsal Tedariki

Isıtma ve Soğutma Ürünleri temin etmek istediğinizde bize ulaşmanız çok kolay! 

Talep ettiğiniz ürünün marka ve modelini yada almayı düşündüğünüz üründe olması gereken teknik özellikleri şu 3 farklı  yöntemle bize ulaştırabilirsiniz;

  1. İncelediğiniz bu ürünümüzü veya bu ürünle birlikte diğer bir çok ürünümüzü “TEKLİFE EKLE” butonuna tıklayarak teklif sepetinize ekliyorsunuz. Ardından teklif sepetinizde bulunan hakkınızdaki bilgiler şayet doldurulmamışsa (üye değilseniz doldurulmamış görebilirsiniz) ilgili bölümlere iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “TEKLİF AL”  butonuna tıklayıp iletişim bilgilerinizi tarafımıza ulaştırmış oluyorsunuz. Nihayetinde bize ulaşan E-Posta adresinizden sizinle iletişime geçip gerekli çalışmalarımızı başlatıyoruz.
  2. İncelediğiniz bu ürünümüzü “WHATSAPP İLE TEKLİF AL” butonuna tıkladıktan sonra açılacak Whatsapp İletişim Sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
  3. İncelediğiniz bu ürün ve diğer tüm ürünlerimiz için info@bavvey.com E-posta adresimize, talebinizi detaylandırdığınız bir mail göndererek, fiyat, stok, termin ve teslimat koşulları gibi ihtiyacınız olan bilgileri edinebilirsiniz.

Bavvey, 2015 yılından beri faaliyet gösterdiği tüketici elektroniği alanında uzmanlaşmış, lider bir tedarikçidir.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan, tüm markalarının distribütörleriyle olan yetkili bayilik/satış anlaşmaları ile müşterilerimizin bu alandaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Bugüne dek telekomünikasyon şirketlerinden, finansal hizmet sağlayıcılarına, devlet kurumlarından, eğitim kuruluşlarına, ölçek fark etmeksizin tüm müşterilerimizin bu alandaki tüm taleplerine cevap verdik/vermekteyiz.

Firmamızdan Tüm Isıtma ve Soğutma Ürünleri, Klima, Vantilatör, Şofben, Kombi, Isıtıcı, Infrared Isıtıcı, Termosifon, Oda Termostatı, Fanlı Isıtıcı, Panel Konvektör Isıtıcı, Soba ve daha nicesi… bir çok ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz!

Bu kategoride firmamızdan en çok talep edilen markalar ise kısaca; Beko, Arçelik, Baymak, Vestel, Siemens, Luxell, Vaillant, Buderrus, Raks, Altus, Finlux, Samsung, Kumtel, Demirdöküm, Midea, Philips, Simfer, Ufo, ECA, LG  ve diğerleri…

 

Ek bilgi
Kullanım Alanı

Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Isıtma ve Soğutma Ürünleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun