Poly Voyager 8200 UC Beyaz ANC Bluetooth Kulaklık

Stok kodu: 208769-02

Stokta

16 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Poly Voyager B8200 UC Beyaz ANC Bluetooth Kulaklık

ÖN BİLGİ;

ANC özellikli Bluetooth Stereo kulaklık – Beyaz;

 • Bilgisayara USB dongle, cep telefonuna veya masa telefonuna bluetooth ile aynı anda iki cihaza bağlantı sağlar.
 • Boomless tasarım ile çift eşleştirilmiş çok yönlü mikrofonlar ve gelişmiş gürültü engelleme özelliği.
 • Çift modlu ‘’Aktif Gürültü Önleme’’ teknolojisi ortamınız için en konforlu ayarı seçmenizi sağlar.
 • Akıllık Sensör teknolojisi size ayak uydurmak için içeriksel zekayı kullanır.
 • 30 metre menzil, 24 saate kadar dinleme, 20 saate kadar konuşma, 1 aya kadar bekleme süresi.
 • Stereo tasarım ile izolasyon, etkileyici yüksek çözünürlüklü ses ve yüksek kalitesi müzik deneyimi Sezgisel kontrol, çağrılerı kolayca cevaplamanızı / sonlandırmanızı, ses seviyesini / sesi kapatmanızı ve müzik çalmak için ileri geri hareket etmenize imkan sağlar. Dinamik Sessiz uyarısı, sessiz moddayken konuşmaya başladığınızda sizi algılar ve uyarır.
 • USB şarj kablosu, 3.5mm ses kablosu, BT600 USB Bluetooth adaptörü, taşıma çantası ile gelir.
 • USB-C modeli de mevcuttur.

Poly Voyager 8200 UC Serisi 

(DİNLE VE DAL)

Müziği ve konuşmaları tamamen net bir şekilde duyun. Yüksekten alçağa kadar tüm tonlar ve aradaki her şey dolgun ve doğal ses çıkarır. Dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanız mı gerekiyor? Hi-fi stereo ses ve çift modlu aktif gürültü engelleme, arka plan gürültüsünü keserken, patlamasız çift eşleştirilmiş mikrofonlar sesinize odaklanmayı sağlar.

İşiniz sizi nereye götürürse götürsün, Plantronics Voyager 8200 UC Bluetooth kulaklık arka plandaki gürültüyü engellemeye hazırdır, böylece işinize, aramalarınıza veya çalma listenize odaklanabilirsiniz. Çağdaş, dört mikrofonlu patlamasız tasarımı, çoklu cihaz bağlantısı ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkatinizi dağıtan unsurları kolayca arkanızda bırakabilirsiniz.

EN İYİ ÖZELLİKLERİ:

 • Gelişmiş dijital sinyal işleme (DSP) özelliğine sahip çift eşleştirilmiş çok yönlü mikrofonlar
 • Arka plan gürültüsünü en aza indirirken sesinizi optimize edin
 • Sınıfının en iyisi çift modlu aktif gürültü engelleme (ANC), tercih ettiğiniz gürültü azaltma düzeyini seçmenizi sağlar
 • Dinamik sessize alma uyarısı, sessizdeyken konuştuğunuzda sizi algılar ve bilgilendirir
 • Akıllı sensörler, aramaları yalnızca kulaklığı takarak ve otomatik olarak yanıtlamanıza olanak tanır aramalarınızı sessize alın veya müziğinizi çıkararak duraklatın
 • Çağdaş, patlamasız tasarım, stil bilincine sahip profesyonelleri tatmin eder
 • 3,5 mm kablo dinleme sürenizi uzatır ve uçuş sırasında kullanım için idealdir

ANA ÖZELLİKLER;

BOOMLESS TASARIM: Boomless tasarım, çift eşleştirilmiş çok yönlü mikrofonlara ve gelişmiş gürültü engelleme özelliğine sahiptir, sesinizi optimize eder ve rüzgar, hareket ve arka plan seslerinden kaynaklanan gürültüyü en aza indirir. Etrafınızda olup biteni değil sizi arayan kişi sizi duyar.

ÇİFT MODLU AKTİF GÜRÜLTÜ İPTALİ (ANC): teknoloji, ortamınız için en konforlu ayarı seçmenizi sağlar.

UZATILMIŞ PİL ÖMRÜ: Kablolu bağlantıyı seçmeden veya şarj etmeden önce 24 saate kadar kablosuz müziğin, filmlerin ve aramaların keyfini çıkarın.

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ: Zengin, sürükleyici hi-fi stereo ile bilgisayarınız ile akıllı telefonunuz arasında ve iş ile eğlence arasında akıcı bir şekilde geçiş yapın.

DİNAMİK SESSİZ UYARISI: Sessiz durumdayken konuştuğunuzda sizi algılar ve uyarır.

ÜSTÜN GÜRÜLTÜ ENGELLEME: Gelişmiş DSP’ye sahip hassas ayarlı üçlü mikrofonumuz, sesinizin doğal çıkmasını sağlarken mükemmel gürültü engelleme sağlar.

AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ: Akıllı sensör teknolojimiz, size ayak uydurmak için bağlamsal zekayı kullanır. Aramaları kolayca yanıtlamak, müziği çalmak/duraklatmak ve mikrofonun sesini açmak/kapatmak için kulaklığın açık veya kapalı olduğunu algılar.

KONFORLU BAŞ BANDI: Gün boyu konfor sağlamak için başınıza mükemmel şekilde oturacak şekilde tasarlanmıştır.

GELİŞTİRİLMİŞ SESLİ UYARILAR: Bağlantı durumu, sessiz durumu, kalan konuşma süresi ve daha fazlası.

SEZGİSEL KONTROLLER: Aramaları kolayca cevaplamanızı/sonlandırmanızı, ses seviyesini/sessizi kontrol etmenizi ve müzik çalmak için ileri/geri izlemenizi sağlar.

UYARLANABİLİR GÜÇ İLE SINIF 1 BLUETOOTH: 30 m’ye kadar dolaşın; kulaklık, pil ömrünü 15 saate kadar dinleme süresi boyunca korumak için Bluetooth® mini USB adaptörüne yakınlığa bağlı olarak sınıf 1 ve sınıf 2 Bluetooth arasında geçiş yapar 12 saat konuşma süresi.

İŞİTME KORUMASI: SoundGuard DIGITAL: 118dBA’nın üzerindeki ses seviyelerine karşı koruma sağlar; Şaşırmayı önleme (çağrılar sırasında) sinyal seviyesindeki büyük ani artışları algılar ve ortadan kaldırır; Zaman Ağırlıklı Ortalama, ortalama günlük gürültü maruziyetinin 85dBA’yı aşmasını önler

İMZA SES: Yalıtımlı stereo tasarımı etkileyici yüksek çözünürlüklü ses sağlarken, güçlü hoparlörler ihtiyaç duyduğunuzda odaklanmanıza yardımcı olan yüksek kaliteli bir müzik deneyimi sunar.

OPEN MIC/MUTE: OpenMic düğmesi, müzik dinlerken ihtiyaç duyduğunuzda kulaklığı çıkarmanıza gerek kalmadan çevrenizi duymanızı sağlar. Özel bir sessize alma düğmesi, arama sırasında hızlı sessize alma erişimi sağlar.

Üretim hatalarına karşı 2 yıl değişim garantisi

TEKNİK DETAYLAR;

Dinleme / konuşma / bekleme süresi: 24 saate kadar dinleme, 20 saat konuşma, 1 aya kadar bekleme süresi

Dolaşım aralığı: Sınıf 1 özellikli cihazla 98 feet’e (30 metre) kadar

Ses performansı: Çift eşleştirilmiş dört mikrofon DSP gürültü önleme teknolojisi, çift modlu aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisi, mobil geniş bant uyumluluğu, A2DP, AVRCP, HFP, HSP

İşitme koruması: SoundGuard ® DİGİTAL: 118dba’nın üzerindeki ses seviyelerine karşı koruma sağlar; Anti-irkilme (aramalar sırasında) sinyal seviyesindeki büyük ani artışı algılar ve ortadan kaldırır; Zaman Ağırlıklı Ortalama: günlük ortalama gürültüye maruz kalmanın 85dba’yı aşmasını önler

Kulaklık kontrolü: Çağrı cevaplama / yoksay / sonlandır / tekrar arama, sessiz, ses seviyesi +/-, Bluetooth eşleştirme, ANC 1/2, açık mikrofon, akıllı telefon VPA erişimi, açma / kapama

Model : B8200, Skype Kurumsal için onaylanmıştır ve aşağıdakiler için optimize edilmiştir: Microsoft ® Lync ® . Avaya, Cisco, Skype ve diğerlerinden UC uygulamaları ve yazılım telefonları için üretilmiştir

Ağırlık: 289gr/10 oz

Kablosuz frekans : Bluetooth v4.1

Kutu İçeriği: Aksesuarlar Dahil USB şarj kablosu, 3,5mm ses kablosu, BT600 USB Bluetooth adaptörü, taşıma çantası

NFC: NFC özellikli cihazlarla eşleştirmek için dokunun yeter.

Ek bilgi
Ağırlık

0.289 kg

Kullanım Alanı

Ofis Kullanımı , Aramalar ve Müzik

Bağlantı Tipi

Bluetooth , Kablosuz

Kulaklık Tipi

Kulak Üstü (Stereo)

Bağlantı Girişi

USB Type-A , USB Type-C , 3.5mm Jack

Ses Çıkışı

Stereo

Kulaklık Aydınlatma

Yok

Renk

Beyaz

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Poly Voyager 8200 UC Beyaz ANC Bluetooth Kulaklık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir