Poly Voyager Focus ANC B825 Standlı UC Microsoft Teams Sertifikalı Kulaklık

Stok kodu: 202652-02

Stokta

15 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Poly Voyager Focus ANC B825 Standlı UC Microsoft Teams Sertifikalı Kulaklık

ÖN BİLGİ;

Aktif Gürültü Önleyici (ANC) özellikli Stereo Bluetooth Kulaklık;

Voyager Focus UC stereo Bluetooth® kulaklıkla duymayı ve duyulmayı işiniz haline getirin. Etrafınızdaki kaosa değil işinize odaklanmanızı sağlamak için tasarlanan zengin, etkileyici stereo ses ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle bilgisayar ile akıllı telefon arasında ve iş ile eğlence arasında akıcı bir şekilde geçiş yapın.

Kolayca bağlanın
Birinci sınıf kablosuz stereo kulaklık, masaüstü bilgisayarlar, Bluetooth® özellikli masa telefonları, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletlerdeki birden fazla uygulamada sorunsuz bir şekilde çalışır.

Akıllı sensör teknolojisi
Akıllı sensörler kulaklığın ne zaman açık veya kapalı olduğunu bilir; aramalar yalnızca kulaklığı takarak kolayca yanıtlanabilir; gelen çağrılar için müziği duraklatın veya kulaklığı çıkararak çağrının sesini kapatın.

Etrafınızdaki kaosa değil, işinize odaklanın
Gürültülü ortamlarda rahatsız edici arka plan seslerini azaltan isteğe bağlı aktif gürültü engelleme (ANC) ile dünyayı dışarıda bırakın, böylece çağrınıza veya işinize odaklanabilirsiniz.

Olağanüstü ses kalitesi
Hassas şekilde ayarlanmış üç mikrofon ve gelişmiş gürültü engelleme özelliğiyle sesinizi optimize edin ve rüzgar, hareket ve arka plan seslerinden kaynaklanan gürültüyü en aza indirin; böylece arayan kişi çevrenizi değil sizi duyar.

Sorunsuz sessize alma güvencesi
Özel sessize alma düğmesi size hızlı sessize alma erişimi sağlarken, sesli uyarı sessizin açık/kapalı durumunu duyurur. Dinamik sessize alma uyarısı, sessize alındığında konuşmaya çalıştığınızda endişesiz bir sessize alma güvencesi için sizi bilgilendirir.

Üstün ses deneyimi
Yüksek kaliteli çift kulak tasarımı, açık çalışma ortamlarında odaklanmayı sağlamak için hi-fi stereo ses ve daha sürükleyici bir deneyim sağlar.

 

ANA ÖZELLİKLER;

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ: Zengin, sürükleyici hi-fi stereo ile bilgisayarınız ile akıllı telefonunuz arasında ve iş ile eğlence arasında akıcı bir şekilde geçiş yapın.

İŞLETME SERTİFİKALI SÜRÜMLER İÇİN STANDART VEYA MICROSOFT SKYPE: Tek dokunuşla çağrı kontrolünü destekleyen Microsoft® Skype Kurumsal, Microsoft® Office Communicator 2007 ve Microsoft® Lync™ 2010 için optimize edilmiş Microsoft sürümü.

DİNAMİK SESSİZ UYARISI: Sessiz durumdayken konuştuğunuzda sizi algılar ve uyarır.

MASAÜSTÜ ŞARJ STANDI SEÇİMİ: Masanızdaki dağınıklığı en aza indirin ve birlikte verilen manyetik şarj standıyla kulaklığınızı şarjlı tutun.

ÜSTÜN GÜRÜLTÜ ENGELLEME: Gelişmiş DSP’ye sahip hassas ayarlı üçlü mikrofonumuz, sesinizin doğal çıkmasını sağlarken mükemmel gürültü engelleme sağlar.

İSTEĞE BAĞLI AKTİF GÜRÜLTÜ İPTALİ: Gürültülü ortamlarda rahatsız edici arka plan sesini azaltmak için isteğe bağlı aktif gürültü engellemeyle etrafınızdaki sesi kapatın, böylece çağrınıza veya işinize odaklanabilirsiniz.

AKILLI SENSÖR TEKNOLOJİSİ: Akıllı sensör teknolojimiz, size ayak uydurmak için bağlamsal zekayı kullanır. Aramaları kolayca yanıtlamak, müziği çalmak/duraklatmak ve mikrofonun sesini açmak/kapatmak için kulaklığın açık veya kapalı olduğunu algılar.

KONFORLU BAŞ BANDI: Gün boyu konfor sağlamak için başınıza mükemmel şekilde oturacak şekilde tasarlanmıştır.

GELİŞTİRİLMİŞ SESLİ UYARILAR: Bağlantı durumu, sessiz durumu, kalan konuşma süresi ve daha fazlası.

UYARLANABİLİR KONTROLLER: Kulaklığı istediğiniz gibi takın; kontroller her zaman beklediğiniz yerde olacaktır. Duraklatma/oynatma, parça ileri/geri ve ses seviyesi kontrolleri kulaklığın yönüne göre ayarlanır.

UYARLANABİLİR GÜÇ İLE SINIF 1 BLUETOOTH: 30 m’ye kadar dolaşın; kulaklık, pil ömrünü 15 saate kadar dinleme süresi boyunca korumak için Bluetooth® mini USB adaptörüne yakınlığa bağlı olarak sınıf 1 ve sınıf 2 Bluetooth arasında geçiş yapar 12 saat konuşma süresi.

İŞİTME KORUMASI: SoundGuard DIGITAL: 118dBA’nın üzerindeki ses seviyelerine karşı koruma sağlar; Şaşırmayı önleme (çağrılar sırasında) sinyal seviyesindeki büyük ani artışları algılar ve ortadan kaldırır; Zaman Ağırlıklı Ortalama, ortalama günlük gürültü maruziyetinin 85dBA’yı aşmasını önler.

SES NETLİK: Daha iyi bir sesli iletişim deneyimi için kristal netliğinde ses..

OPEN MIC/MUTE: OpenMic düğmesi, müzik dinlerken ihtiyaç duyduğunuzda kulaklığı çıkarmanıza gerek kalmadan çevrenizi duymanızı sağlar. Özel bir sessize alma düğmesi, arama sırasında hızlı sessize alma erişimi sağlar.

Üretim hatalarına karşı 2 yıl değişim garantisi.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ:

İncelemekte olduğunuz bu ürünün 4 versiyonu bulunmaktadır;

  • Microsoft hariç tüm UC için B825
  • Microsoft için B825-M
  • Microsoft dışındaki tüm UC’ler için standlı B825
  • Microsoft için standlı B825-M

TEKNİK DETAYLAR;

Pil Ömrü:  12 saate kadar (konuşma süresi, ANC kapalı); 10 saate kadar (konuşma süresi, ANC açık); 15 saate kadar (müzik süresi, ANC kapalı); 12 saate kadar (müzik süresi, ANC açık)

Düğme Kullanıcı Kontrolleri: Arama cevaplama/sonlandırma; Sesini kapatmak; Hacim +/-; ANC açık/kapalı; İleri/geri izle

Mikrofon Türü: MEMS ve ECM

Hoparlör boyutu: 32mm

Hoparlör bant genişliği: 20 Hz ila 20 kHZ (medya modu)

Kablosuz Menzil: 30 m’ye kadar

Kulaklık Tipi: Kulak üstü (Stereo)

Bluetooth Sürümü : 4.1

Bluetooth Profili : HSP; HFP; A2DP

Bağlantı türü: Bluetooth®; USB Tip-A

Şarj olma Süresi: 2 saat

Şarj Fişi : Mikro USB’den USB Tip-A’ya

Ses Özellikleri: Akıllı sensör teknolojisi; Aktif gürültü engelleme (ANC); Hi-Fi stereo

Renk: Siyah

Sesli Asistan : Siri, Google

Sesli Uyarılar: Maksimum hacim; Minimum hacim; Sessize alma; Sessizlik kapalı; Sessiz; Bağlantı durumu; Konuşma zamanı; Düşük pil

Eşleşmiş cihazlar : 8 cihaza kadar

Uyumluluk: USB adaptörü aracılığıyla PC’ler, Bluetooth® özellikli masa telefonları, cep telefonları, tabletler ve akıllı saatler ile uyumludur

Minimum sistem gereksinimleri: USB A Tipi bağlantı noktası; Bluetooth®

Boyutlar (GxDxY) : 18,4 x 16 x 7 cm

Ağırlık: 155 gr

Garanti: Poly standartı iki yıl

Kutuda ne var: Mikro USB şarj kablosu; Seyahat çantası; Kablosuz kulaklık; BT700 Bluetooth® USB adaptörü

Ek bilgi
Ağırlık

0.155 kg

Kullanım Alanı

Profesyonel , Çağrı Merkezi , Ofis Kullanımı , Aramalar ve Müzik

Bağlantı Tipi

Bluetooth , Kablosuz

Kulaklık Tipi

Kulak Üstü (Stereo)

Bağlantı Girişi

USB Type-A

Ses Çıkışı

Stereo

Kulaklık Aydınlatma

Yok

Renk

Siyah

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Poly Voyager Focus ANC B825 Standlı UC Microsoft Teams Sertifikalı Kulaklık” için yorum yapan ilk kişi siz olun