Ahşaplı Masa Sandalye Takımı – BMS 421

Stok kodu: BMS-421

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

19 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Ahşaplı Masa Sandalye Takımı – BMS 421

İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde olan, ihtiyacınıza en uygun tüm Mobilyaları Size Özel ve SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM BİLGİLER;

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

ANA İSKELET: Tüm ürünlerimizin ana gövdesi paslanmaz Alüminyumdur.

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

AHŞAP AKSAMLAR: Tüm ahşaplı ürünlerimizde Kestane Ağacı kullanılmaktadır. Dış ortamlara en uygun ve mukavemeti en yüksek ağaç türlerinden biri olması nedeniyle tercih etmekteyiz.

AHŞAP KORUMASI: Tüm ürünlerimizin ahşap yüzeyleri, dış mekan dayanımı en yüksek olan Tik yağı (Teak Oil) sürülerek dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz temin ettikleri söz konusu oturma gruplarımızın ilgili aksamlarına yılda bir defa tik yağı sürerek, ürünün çevresel etkilerden korunmasını sürdürülebilir hale getirmeleri zorunludur. Vernik dış mekan kullanımına uygun bir ürün olmadığından, koruma amacıyla Tik yağı (Teak Oil) kullanmaktayız.

SANDALYE KUMAŞI: İthal ettiğimiz Fayfır (Phifertex) Meç Kumaştan size özel imal edilmektedir. Solma ve yıpranmaya karşı çok mukavemetli bir kumaştır . Bu kumaş piyasada Ferrari Kumaş olarak da bilinmektedir.

ÖZEL SİPARİŞ RENK ve ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten ve istediğiniz özel ölçülerde üretim yapabiliriz.

GENEL ÖZELLİK: Ürünlerimizin metal kısımları elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Yere değen kısımlar için ürün estetik yapısına uygun (PE) plastik pabuç kullanılmaktadır.

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin hazırlanması ve (varsa) fırın boyadan çıkması.. gibi işlemlerin ardından  paketlenip teslim edilme süresi normal şartlarda 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

Ek bilgi
Materyal

Alüminyum , Fayfır (Meç) Kumaş , Ahşap

Marka

Özel Üretim

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşaplı Masa Sandalye Takımı – BMS 421” için yorum yapan ilk kişi siz olun