Üyelik

Bavvey.Com Hakkında

Endüstriyel ürünler de temin edilen bir firma olsak da müşterilerimizin endüstriyel ekipmanlar dışında kalan Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarından Kullan-At Ürünlere, Elektronik ve Teknolojik Ürünlerden Mobilya ve Ofis, Yaşam gereçlerine… dair daha birçok ürün taleplerini de karşılamaktayız.
Bu web sitemizden yukarda kısaca değindiğimiz, ihtiyacınıza uygun ürün ve çözümlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için, bizimle iletişime geçebilir, teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Neden üye olmalıyım?

Bavvey olarak, müşterilerimizle yaşanılan deneyimleri önemsiyor, hizmet kalitemizi üst düzeye taşımak adına alışveriş sonrası müşterilerimizin geri bildirimlerini değerlendiriyoruz.. Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için ilgi alanlarınız, tercihleriniz ve zevklerinizle daha yakından ilgileniyor; sizlere özel bir site yapısı oluşturabilmek için çalışıyoruz.
Web sitemize üye olarak, satın aldığınız ürünler hakkındaki değerlendirmelerinizi sitemiz ziyaretçileriyle paylaşabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Sitemize üye olmak için ana sayfamızda yer alan "Yeni Üye" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki alanları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır. Sitemize üyelik için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum/bilmiyorum; siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Sistem tarafından kayıtlı e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta 'dan yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

bavvey.com üyeliğinizi iptal etmek için mesai saatlerimiz içerisinde 0212 512 4012 numaralı iletişim hattımızı arayarak (hafta içi 09:00 -18:00) bize bildirebilirsiniz.

Üye olmadan teklif alabilir miyim?

Sitemizden Üye Olarak teklif alabileceğiniz gibi üye olmadan da talebinizi oluşturabilirsiniz. Üye olmadan teklif taleplerinizde, sipariş vermeniz halinde ürünlerinizin ve faturanızın tarafınıza sorunsuz ulaşması için İsim, Soyisim, Cep veya Ev / İş Telefonu ve Adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

E-posta listesinden nasıl çıkabilirim?

E-posta listemizden çıkmak için, mesai saatlerimiz içerisinde 0212 512 4012 numaralı iletişim hattımızı arayarak (hafta içi 09:00 -18:00) bildirebilirsiniz.

Ürün

Bavvey Garantisi

Ürün çeşit ve fiyatlandırma stratejisiyle sektöründe en geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Bavvey, geniş fiyat ve çeşit aralığına sahiptir.Bavvey “Güven” ve “Doğruluk” ilkeleri üzerine inşa ettiği kurumsal yapısı ve çalışan kadrosunun yıllara sari deneyiminin de katkısıyla, günden güne büyümekte, global bir marka olma hedefiyle bugün de yoluna devam etmektedir.
"Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırma" misyonumuz ile 8 yıldır hizmet vermekteyiz. Bavvey Garantisi bu misyondaki en önemli değerlerimizdendir.

Garanti süresi ne kadar ?

Bavvey ürün çeşitliliği zengin bir firma olduğundan, geniş fiyat ve çeşit ürün aralığına sahiptir. Dolayısıyla firmamızdan temin edilen ürünlerin garanti süresi malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve en az iki yıldır. Kimi ürünlerde garanti süreleri daha uzun olabilmektedir.
Satın aldığınız ürünlerin üzerinde varsa belirtilen kullanım talimatlarını dikkatle okumanız tavsiye ederiz. Hatalı kullanımdan kaynaklı oluşacak; yırtılma, solma, kırılma ve yıpranma… gibi bozulmalar garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

KDV oranı, birbirinden farklı olan birçok ürünün satışını yapmamız nedeniyle, tüm fiyat tekliflerimiz KDV hariç verilmektedir.

Ürünleriniz stoklu mu?

Müşterilerimizin ürün taleplerine tam zamanında cevap verebilmek adına çoğu ürünümüz İkitelli Depomuz ve Bağcılar Depolarımızda stoklu olarak bulunmaktadır.

Tabiatı gereği ancak üretimle verilmesi mümkün olan diğer ürünlerimiz ebat, renk,özel markalı talep edilmesi, yüksek adetler sipariş edilmesi gibi farklı seçenekler içermesi nedeniyle, siparişinizle birlikte üretim sürecine girmekte ve size özel olarak üretilmektedir.

*Ekseriyetle müşterilerimiz tarafından sürekli talep edilen ürünlerimizi teslimat sürelerini azaltmak adına stoklarımızda tutuyoruz. Sitemizde bulunan ürünlerimizin detaylarında belirttiğimiz teslimat sürelerine bakarak bu ürünleri görebilirsiniz.

Üretim süresi ne kadar?

Bazı ürünlerimiz ölçü, renk ve materyal seçenekleriyle özelleştirilebilmektedir. Bazı ürünlerimiz ise stok miktarlarımızın çok üzerinde talep edilebilmektedir. Bu ürünler için üretim yapılması gerekeceğinden, her ürün için ortalama üretim süreleri ürün detayı içerisinde belirtilmiştir. Üründen ürüne değişmekle birlikte ortalama 5 iş günü ile 15 iş günü kadar sürmektedir.

Bavvey hangi müşteri gruplarına hitap etmektedir?

Ölçek ayırt etmeksizin gerek satıcı konumunda gerekse de son kullanıcı konumunda olan tüm işletmelerin ürün / hizmet temin ettiği firmamız, bunların dışında kalan “bireysel” olarak bize ulaşan diğer tüm taleplere de cevap vermekteyiz.

Bavvey ’den hangi ürünleri alabilirim?

Hem endüstriyel hem de tüketim malzemelerini temin edebileceğiniz bir yapıya sahip olduğumuzdan, Endüstriyel Malzemeler/ Ekipmanlar içeren sitemiz www.bavvey.net ve Tüketim Malzemeleri içeren sitemiz www.bavvey.com ‘da gördüğünüz ürünlerimizi kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Sitelerimizdeki arama kutucuğuna aradığınız ürün grubu (Çöp ve Atık Kovaları, Çemberleme Makineleri, Taşıma Ekipmanları… gibi), ürünün adı (Sulu Sigara Küllüğü, Organik Kullan At Tabak, Ölçekli Mixing Cup.. vb) yazarak hızlıca arama yapabilirsiniz. Dilerseniz kategori başlıklarından seçerek, ya da filtreleri kullanarak da istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki arama alanı, kategori ve filtre yapısı ürünlerimize daha hızlı ulaşabilmeniz için özelleştirilmiştir.

Sipariş

Nasıl teklif alabilirim?

Sitemiz üzerinden Teklif Butonu ile: Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasından istediğiniz ebat, renk ve adetlerini seçtikten sonra "Teklife Ekle" butonuna tıklayarak teklif sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra dilerseniz diğer ürünlerimizi incelemeye devam ederek sepetinize başka ürünler de ekleyebilir , sepetteki ürünlerin güncel fiyat,stok ve teslimat bilgilerini talep edebilirsiniz.
Whatsapp aracılığıya: İncelediğiniz ürün sayfasında bulunan ilgili ürüne tanımlanmış "Whatsapptan Hemen Teklif Al" butonuna tıklayarak o ürünün güncel fiyat, stok ve teslimat bilgilerini whatsapp iletişim hattımız üzerinden talep edebilirsiniz .
E-posta ile: İhtiyacınız olan ürün/ürünleri info@bavvey.com e-posta adresimize mail atarak ulaştırabilir, güncel fiyat, stok ve teslimat bilgilerini talep edebilirsiniz .
İletişim Numaralarımızdan:  İhtiyacınız olan ürün/ürünleri istediğiniz zaman 0212 512 4012 numaralı şirket iletişim hattımızı arayarak (hafta içi 09:00 -18:00) yada 0538 213 63 30 numaralı whatsapp iletişim hattımızı arayarak ( hafta içi 09:00 -18:00) güncel fiyat, stok ve teslimat bilgilerini talep edebilirsiniz .

Nasıl sipariş verebilirim?

Talep ettiğiniz ürünler için düzenlediğimiz fiyat teklifi koşullarını uygun bulmanız halinde, iletişim kanallarımızın herhangi biri ile Şahıs iseniz İsim, Soyisim, Cep veya Ev / İş Telefonu ve Adres bilgilerini, şahıslar dışında kalan kurumlar/işletmeler ise ilgili cari bilgilerini doğru ve eksiksiz ulaştırması sonrasında ilgili siparişe dair düzenlediğimiz ıslak imzalı kaşeli proforma faturanın, siparişi veren tarafından ıslak imzalı/kaşeli onaylanması ile ön sipariş verilmiş olur.

Siparişim ne zaman kesinleşir?

Ön siparişin ardından, proforma faturada tarafınıza tebliğ edilen şartların gerçekleşmesiyle birlikte, siparişiniz kesinleşmiş kabul edilir. Dolayısıyla proforma faturayı dikkatlice incelemenizi önemle rica ederiz.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişini verdiğiniz ürünlerin tam da sizin istediğiniz şekilde olması ve memnuniyetiniz, bizim en büyük önceliklerimiz. Bu nedenle siparişlerinizi oluştururken bazı önemli ayrıntılara dikkat etmenizi istiyoruz:

- Sipariş vereceğiniz ürünün özelliklerine ve adet bilgilerine özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz. Bazı ürünlerin üretim ve teslimat süreleri farklı olabilmektedir. Sipariş bilgilerinde hata olması durumunda bu sürelerin uzayacağı göz önünde bulundurmalısınız. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için bu bilgilerin kontrol edilmesini önermekteyiz.

- Teslimat süreleri ürüne göre değişiklik göstermektedir. Satın almak istediğiniz ürünün teslimat süresini ürün detay sayfasında görebilirsiniz. Ürününüz bu alanda belirtilen ortalama süre içerisinde teslim edilecektir.

- Özel ölçü, renk değişikliği, miktar değişikliği gibi özel üretim koşullarında iade şartları değişmektedir. Siparişinizi oluşturmadan önce özel üretim İade/İptal şartlarını okumanızı öneririz.

- Ürünün ölçülerine özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz. Ölçü bilgilerine tüm ürünlerde ürün detay sayfasında ulaşabilirsiniz. Eğer ölçü bilgisi olmayan bir ürün ile karşılaşmışsanız hemen 0 212 512 4012 numaralı şirket iletişim hattımızı arayarak ( hafta içi (09:00 -18:00) ya da info@bavvey.com e-posta adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

- Adres kısmı bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Hatalı ya da eksik girilen adresler sebebiyle ürün teslimatlarında gecikme yaşanabilmektedir. Sipariş vermeden önce adresinizi değiştirebilir; siparişinizi oluşturduysanız ise Çağrı Merkezimizi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.
- Siparişinizle ilgili sizinle irtibata geçebilmemiz için iletişim bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olduğundan emin olunuz.

- Ürünler, sipariş ya da operasyonumuz hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü konuda 0212 512 4012 numaralı şirket iletişim hattımızı arayabilir  (hafta içi 09:00 -18:00) yada info@bavvey.com e-posta adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

Siparişinizi ilgili banka hesaplarımıza Havale /EFT Ödeme seçeneği yapabilirsiniz. Verilen siparişler, ödemelerinin 3 gün içerisinde gerçekleştirilmemesi halinde iptal edilecektir. Banka Hesap Bilgilerimizi Öğrenmek için Tıklayın!

Sipariş ettiğim ürün stoklarınızda yoksa ne yapıyorsunuz?

Ekseriyetle müşterilerimiz tarafından sürekli talep edilen ürünlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. Fiziki bir hata ya da teknik nedenlerle yaşanabilecek bir stok sorununda Çağrı Merkezi yetkililerimiz size en kısa sürede ulaşacak konuyla ilgili bilgi verecek ve sizin istekleriniz doğrultusunda durumu çözümlemeye çalışacaklardır. Dilerseniz siparişinizi iptal ederek para iadesi talep edebilir ya da yeni bir ürün satın alabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gönderilir?

Firmamızdan vereceğiniz siparişler, İstanbul İçi Kendi Ekibimiz İle Teslimat, Depolarımızdan Teslimat, Kargo ile Teslimat, Nakliye ile Teslimat ve Ambar ile Teslimat seçeneklerimizden uygun olan yöntemle en hızlı ve güvenli şekilde adresinize gönderilecektir. Bavvey olarak siparişlerinizi en kısa sürede hazırlayarak ulaştırmaya çalışıyoruz.
Sevkiyat araçlarına verilme süresi ürün gruplarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürün detayında ortalama teslimat süreleri belirtilmiştir. Özel gün ve bayramlarda siparişlerinizin ilk iş gününde sevkiyatına özen gösterilmektedir. Ayrıca gönderilmesine rağmen hava ve yol şartlarından kaynaklanabilecek aksaklıklarda teslimat süresi değişebilmektedir. Sevkiyattan sonra siparişinizin durumunu bize ulaşarak sorgulayabilirsiniz.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize veya cep telefonunuza ilgili kargo takip numarası tarafımızca paylaşılacaktır.
İsterseniz ilgili kargo firmasının sitesi üzerinden sizinle paylaştığımız kargo takip numarası ile siparişinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Siparişimin nakliyeye verildiğini nasıl anlayacağım?

Nakliye gerektiren hacimli veya yüksek adetli siparişlerde, müşterilerimizle yapacağımız anlaşma gereği ücretli yada ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz. Siparişin güncel sevkiyat bilgilerini müşterilerimizle ilgili iletişim kanallarından paylaşıyoruz.

Teslimat ve fatura adresini nasıl değiştirebilirim?

Siparişinizi henüz sevk edilmediyse 0212 512 4012 numaralı şirket iletişim hattımızı arayabilir ( hafta içi 09:00 -18:00) yada info@bavvey.com e-posta adresimize e-posta yazarak talebinizi iletebilirsiniz.
Kargoya teslim edilmiş siparişlerde sadece teslimat henüz gerçekleşmemişse teslimat adresi değiştirilebilir. Fatura adı ve adresi, sistem tarafından e-fatura olarak oluşturulduğu için değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

İptal talebinizi, 0212 512 40 12 numaralı şirket iletişim hattımızı arayarak (hafta içi 09:00 -18:00) yada info@bavvey.com e-posta adresimize e-posta yazarak bildirebilirsiniz. Siparişiniz kontrol edildikten sonra iptal şartlarına uygun ise iptal edilerek 3-5 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir.

Siparişimi iptal ettim; ödemem ne zaman yapılır?

İptal şartlarına uyan siparişiniz için iptal talebinde bulunmanız ve ilgili ürünlerin tarafımıza ulaşması sonrası ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız metot üzerinden ücret iadeniz gerçekleşir.

E-Arşiv nedir?

E-Arşiv Uygulaması, mükelleflerin Maliye Bakanlığı’nın sistemi üzerinden, belirlenen tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli fatura alıp göndermelerini sağlayan, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan sistemin genel adıdır.
E-fatura kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip olup yeni bir belge türü değildir. Yapmış olduğunuz alışverişlerin faturaları kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek ve E-Arşiv'de dijital olarak saklanacaktır.

E-fatura’ma nasıl ulaşabilirim?

Siparişinize ait e-faturanız sitemize kaydolduğunuz e-posta adresine gönderilmektedir. Ayrıca siparişinizle birlikte size e-faturanın çıktısı da teslim edilecektir.

Faturam bana nasıl ulaştırılacak?

Faturanız, siparişinizle birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo zarfının içerisinde yada kayıtlı e-posta adresinize e-posta olarak gönderilecektir.

Faturam siparişimle birlikte gönderilmedi. Ne yapmalıyım?

Siz aksini belirtmedikçe (fatura adresinin teslimat adresinden farklı olması durumu) faturanız siparişinizle birlikte gönderilecektir. Siparişinizin teslimatı aşamasında faturanızı 0212 512 4012 iletim hattımızı arayarak (hafta içi 09:00 - 18:00) ya da muhasebe@bavvey.com 'a e-posta ile adresinize fatura gönderimini talep edebilirsiniz.
Faturanızın bir kopyasının siparişte kullandığınız e-posta adresine de gönderildiğini hatırlatmak isteriz.

Siparişim neden gecikti?

Ürünleri her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedefliyoruz. Ancak bazen beklenmeyen faktörler gecikmeye sebep olabiliyor.
Gecikmeye sebep olabilecek bazı durumlar,
- Üretimle gönderilen ürünler için fabrika üretiminin yoğunluğu,
- Sipariş teslimatının resmi tatil günlerine denk gelmesi,
- Olumsuz hava koşulları gibi kontrolümüz dışında gelişen herhangi bir durumun olması.

Siparişimi kargo şubesinden kendim alabilir miyim?

Siparişlerinizin güvenliği ve nitelikli takibinin yapılabilmesi için teslimat adresi olarak kargo şubesi seçmenizi tavsiye etmemekteyiz.

Sevkiyat ve Teslimat

Bavvey Siparişimi Hangi Yöntemlerle Teslim ediyor?

İstanbul İçi Kendi Ekibimiz İle Teslimat: İstanbul İl sınırları içerisinde olan müşterilerimizin talep etmeleri halinde, sipariş teslimatlarını sevkiyat araçlarımız ve ekibimiz ile yapabilmekteyiz. Bu hizmetimiz, müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.
Depolarımızdan Teslimat:Firmamızdan satın aldığınız ürünleri önceden belirlediğimiz ilgili İstanbul Depolarımızdan, siparişinizin teslimata hazır edilmesi sonrasında teslim alabilmektesiniz.
Kargo ile Teslimat:Müşterilerimizin talep etmeleri halinde, kargo ile teslimata uygun tüm siparişlerini, ülkemizde faaliyet gösteren tüm kargo firmaları ile adreslerine gönderebilmekteyiz. Kargo bedelleri müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.
Nakliye ile Teslimat:İstanbul İl Sınırları içerisinde sevkiyat araçlarımız ile teslimatının mümkün olmayacağı büyük hacimli siparişlerinizi, anlaşmalı olduğumuz nakliye firmalarının araçları ile teslim ediyoruz. Yine aynı şekilde bu hizmetten İstanbul dışındaki müşterilerimiz de faydalanmaktadır. Bu hizmetimiz müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.
Ambar ile Teslimat: Siparişlerinizi Ambar ile de teslim ediyoruz. Müşterilerimiz bu yöntemin bazı avantajlarından faydalanmak istiyor ve dolayısıyla bu seçenekte teslimat yöntemlerimiz arasındaki yerini alıyor.

Ambar ile teslimatın avantajları nelerdir?

Uygun Maliyetlidir: Kargo şirketlerinin taşınma süreci maliyetli olan mallar için talep ettiği yüksek miktardaki ödeme tutarlarına nazaran ambar firmalarının en uygun fiyatlarla taşıma yapmaları.
Zarar vermeden taşır: Kargo taşımacılığında, özellikle kargo aktarma merkezlerinde yapılan işlemler esnasında, yapısı gereği zarar görme riski taşıyan bazı ürünlerin, zarar görmemesi adına ambarla teslim yöntemiyle taşınmasının daha doğru bir tercih olması.
Lokal olmanın gücünü kullanır: Ülkemizin kimi bölgelerine kargo taşımacılığı ile teslimatların beklenenden daha uzun zaman alması nedeniyle, ilgili bölgede faaliyet gösteren ambar firmalarının daha kısa sürede ürün teslimatlarını gerçekleştirebiliyor olmaları.
Bu hizmetimiz müşterilerimizle yaptığımız anlaşma gereği, ilgili talebin içeriğine göre ücretli yada ücretsiz olarak belirlenmektedir.

Siparişimin sevkiyat durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize veya cep telefonunuza ilgili kargo takip numarası tarafımızca paylaşılacaktır.
İsterseniz ilgili kargo firmasının sitesi üzerinden sizinle paylaştığımız kargo takip numarası ile siparişinizin son durumunu öğrenebilirsiniz

Nakliye gerektiren hacimli veya yüksek adetli siparişlerde, müşterilerimizle yapacağımız anlaşma gereği ücretli yada ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz. Siparişin güncel sevkiyat bilgilerini müşterilerimizle ilgili iletişim kanallarından paylaşıyoruz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Sipariş ettiğiniz ürünün türü ve miktarı ve sipariş teslimat adreslerinin konumuna göre bu süreler değişkenlik göstermektedir. Stok hazır ürünlerde İstanbul İl sınırları içerisinde aynı gün teslimatlar gerçekleştirdiğimiz gibi, İstanbul İl sınırları dışında kalan adreslere maksimum 1-3 iş gününde teslimat gerçekleştirmekteyiz.
Stok hazır olmayan ürünler yada üretimi sonrası teslim edilecek siparişleriniz için firmamızdan güncel teslimat tarihlerini öğrenebilirsiniz.

Siparişim hangi kargo firmasıyla gönderilecek?

Gönderim bedeli firmamızca ödenen siparişleri ,anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile göndermekteyiz

Toplu sipariş vereceğim, ürünleri farklı farklı adreslere teslim edebilir misiniz?

Ekseriyetle bir sipariş içinde sadece tek bir teslimat adresi belirtilmektedir. Ancak varsa farklı adreslere teslim edilmesini istediğiniz siparişleriniz, bu hususta kesin sipariş öncesi muhakkak bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Teslimat adresimi yanlış yazdım ne yapmalıyım?

Kargo ile gönderimi gerçekleşecek ürünlere ait siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya verilmediyse 0212 512 40 12 ‘den Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 09:00 - 18:00) adres düzeltme talebinde bulunabilirsiniz.. Kargoya teslim edilmiş siparişlerde sadece teslimat henüz gerçekleşmemişse teslimat adresi değiştirilebilir.
Teslimat adresinin farklı bir il ya da ilçeye yapılmasının istenmesi durumunda sipariş transferi ve ek nakliye ücreti gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu durumda 0212 512 40 12 ‘den Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 09:00 - 18:00) bize ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili personelimiz size konu hakkında detaylı bilgi verecek, mümkün olması halinde yeni teslimat oluşturulması istenecektir.

Kargo ürünümü teslim ederken nelere dikkat etmeliyim?

- Kargo şirketi teslimat öncesi sizi aramayacaktır. Kargo takip numaranızla siparişinizin son durumunu takip etmenizi öneririz.
- Siparişleriniz bir kez dağıtıma çıkmaktadır. Adresinizde size ulaşılamaması durumunda gönderiniz teslim alabilmeniz adına 3 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilmektedir. Böyle bir durumda paketinizi şubeden teslim alabilirsiniz. Alamıyorsanız, 0212 512 40 12 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize ulaşarak tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.
- Sipariş verirken ödediğiniz kargo ücretinin dışında herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Kargo ya da kurye şirketinin herhangi bir ücret talep etmesi halinde 0212 512 40 12 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.
- Ürününüzü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu durumda 0212 512 40 12 numaralı telefondan Çağrı Merkezimizle iletişime geçiniz.

Kargo ücreti ödememe rağmen kargo firması ücret talep ediyor. Ne yapmalıyım?

Sipariş verirken ödediğiniz kargo ücretinin dışında herhangi bir kargo şirketi sizden ücret talep edemez. Kargo ya da kurye şirketinin herhangi bir ücret talep etmesi halinde herhangi bir ücret ödemeden 0212 512 4012 numaralı Çağrı Merkezimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine gönderiminiz var mı?

Uygun teslimat yöntemleri ile tüm Türkiye'ye teslimat yapılabilmektedir. Teslimat süreleri il ve ilçelere göre değişiklik göstermektedir.

İade

Bavvey Garantisi

Bavvey “Güven” ve “Doğruluk” ilkeleri üzerine inşa ettiği kurumsal yapısı ile günden güne büyümekte, global bir marka olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.
"Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırma" misyonumuz ile 8 yıldır hizmet vermekteyiz. Bavvey Garantisi bu misyondaki en önemli değerlerimizdendir

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

İptal talebinizi, 0212 512 4012 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 09:00 -18:00), yada info@bavvey.com' a e-posta göndererek bildirebilirsiniz. İptal şartlarına uyan siparişiniz için ürünün tarafımıza ulaşması sonrası ilgili kontrolleri yapılıp onaylanmasından itibaren ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir.

Siparişimi iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

İade talebinizi, 0 212 512 4012 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 09:00 -18:00 ya da info@bavvey.com' a e-posta göndererek bildirebilirsiniz. İade şartlarına uyan siparişiniz için iade talebinde bulunmanız halinde ilgili ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ücret iadeniz gerçekleşir.

Siparişimi iptal ettim; ödemem ne zaman yapılır?

İptal şartlarına uyan siparişiniz için ürün tarafımıza ulaşması sonrası ilgili kontrolleri yapılıp onaylanmasından itibaren ortalama 3 - 5 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız metot ile ücret iadeniz gerçekleşir. Banka kartı ( Debit ) ile yapılan ödemelerin hesabınıza yansıması daha uzun olabilmektedir.

Ürünüm kargo paketinden hasarlı ya da eksik çıktı ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapınız. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Bu durumda 0212 512 40 12 numaralı telefondan Çağrı Merkezimizle iletişime geçiniz.
Kontrol etmenize rağmen göremediğiniz ve sonradan far ketmiş olduğunuz hasar ya da eksik parça çıkması durumunda 0212 512 4012 numarasından Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@bavvey.com e-posta adresinden destek alabilirsiniz. Yetkililerimiz konuyu araştıracak ve size en kısa sürede destek olacaktır.

Hasarlı/yanlış gelen ürünümü nasıl göndermeliyim?

Hasarlı/yanlış ürününüzün iadesi ile ilgili 'İptal-İade-Değişim' şartlarına uygun olacak şekilde iade yapmanızı rica ediyoruz.
Konuyla ilgili olarak talebinizi, 0212 512 4012 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak (hafta içi 09:00 -18:00) ya da info@bavvey.com' a e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Hasarlı/yanlış ürün bize ulaştıktan sonra süreç nasıl ilerliyor?

Hasarlı/yanlış ürününüz tarafımıza geldikten sonra ya yenisi hazırlanarak gönderiliyor. Bu ürün yerine farklı bir ürün seçmeniz halinde iade işlemi yaparak yeni sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
Ürün iadesi için ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından 3 iş günü içinde iade işlemleri başlatılır. İade ücretinizin ekstrenize yansıma süresi 3-7 iş günüdür. Bu süre para (banka, debit) kartlarda 15 günü de bulabilmektedir.

İade ettiğim ürünümün ücretini ne zaman ve nasıl alabilirim?

İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştığında SSH ( Satış Sonrası Hizmetler) ekibimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ücret iade işlemleriniz başlatılır. (Ücret iade süresi bankalara göre farklılık göstermektedir.) İade ücretinizin ekstrenize yansıma süresi 3-7 iş günüdür. Bu süre para kartlarda 15 günü de bulabilmektedir.
Siparişinizi oluştururken ödemenizi hangi ödeme tipi ile gerçekleştiyse, ücret iadeniz de o şekilde yapılır.

Para iadesini hesabımda nasıl görebilirim?

Ücret iadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz ödeme tipi ile yapılmaktadır.
Havale-EFT ile ödeme yapılan ödemeler için şahıslar için ücret iadesini fatura düzenlediğimiz kişiye ait IBAN 'a gerçekleştirmekteyiz. Kurumlar ve İşletmeler için Resmi Banka hesaplarına ücret iadeleri yapılmaktadır.
Banka(para,debit) kartlarında iade yansıma süreci 15 günü de bulabilmektedir.

Ürünümü kaç gün içinde iade edebilirim?

Ürününüzü teslim aldıktan sonra iade şartlarına uygun ise 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde, ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz.
Cayma Hakkı:
ALICI; ürün satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI ’ya aittir. Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI 'ya bildirimde bulunulması yeterli olmakla birlikte cayma hakkının kullanıldığının ispatı ALICI ’ya aittir. Kullanım talimatlarına aykırı olarak kullanılan, tüketicinin istekleri ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
Cayma hakkının kullanılması halinde;
a) İade Faturası: 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
b) İade formu: 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz faturanın bir nüshası ile İADE FORMU ’ ‘nun eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.

c) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
ALICI, cayma hakkını kullanmasından itibaren 10 günlük süre içerisinde ürünü SATICI ’ya iade etmekle yükümlüdür. SATICI da cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde bedel iadesi işlemini tüketicinin satın alma yöntemine uygun olarak gerçekleştirecektir. ALICI, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili Yönetmeliklere aykırı hareket etmesi halinde SATICI ’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
Cayma bildiriminizin tarafımıza yöneltildiği tarihten itibaren 10 (on) gün içinde ürününüzü BAVVEY İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. ’ne göndermelisiniz.
Unutmayın! Firmamızdan aldığınız size özel olarak üretilen ürünler ile yüksek miktarlarda talep ettiğiniz ancak üretimle gönderimi mümkün olan siparişleriniz için üretim öncesi tarafınızdan gerekli tüm onaylar ( kalite, özellik, ebat, renk, teslimat koşulları…v.b.) alındıktan sonra üretim gerçekleşmektedir. Dolayısıyla onay sürecinde taraflarca ( ALICI, SATICI) uygulanan tüm prosedürlere uyularak üretilmiş ürün/ürünler İADE ALINAMAMAKTADIR.
ÖNEMLİ NOT
385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz faturanın bir nüshası ile iade formunun eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.