EKS-1800A Sensörlü Alttan Üflemeli El Kurutma Makinesi
Stok kodu: EKS-1800A
14 Şu anda bu ürünü inceliyor.
Teslimat
Tam Zamanında
20Bin'den Fazla
Ürün Çeşidi
24/7 Destek
Sipariş Sonrası
1-Gün İçinde
Teklif Cevaplama
Ürün Bilgileri
Çin Menşeili bir üründür.
TSE ve CE belgeleri mevcuttur.
Fotoselli sistem alttan üflemelidir.
Kömürlü motora sahip olup el kurutma süresi 18-22 saniyedir.
Dayanıklı ve darbeye karşı korunumlu bir üründür.
TEKNİK ÖZELLİKLER;
  • Otomatik,
  • Alttan üflemeli,
  • Gümüş Alüminyum Alaşımlı gövde,
  • TSE ve CE belgeli
  • Voltaj : 220V-240V 50 Hz
  • Güç : 1800W
  • Akım : 7.8A
  • Sensör Algılama Mesafesi: 10-15cm
  • Güvenlik : IPX1
  • Kapasite : 147m³/h
  • Hava Hızı : 18m/s
  • Ağırlık : 3.2Kg
  • Boyutlar: 245x245x263mm