Premium Sehpa BSH-003

Stok kodu: BSH-003

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

13 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Premium Sehpa BSH-003

İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde olan, ihtiyacınıza en uygun tüm sehpa çeşitlerini Size Özel ve SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

Bavvey Bahçe ve Havuz Sehpaları, konfor, estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren bir çözüm sunuyor. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygundur. Dış mekanınızın atmosferini güzelleştirecek, sağlam ve estetik dış mekan sehpaları ile keyif dolu anlarınızı taçlandırın. Bu harika açık hava deneyimini tam anlamıyla yaşamanızı sağlayacak olan şey ise doğru sehpalardır.

Ana Özellikler:

Güneş ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı malzemelerle üretilen sehpalarımız, uzun yıllar boyunca dış mekanınızın vazgeçilmez parçaları olmaya aday.

Modern ve zarif tasarımlarıyla dış mekanınıza estetik bir hava katan sehpalarımız, farklı renk seçenekleriyle tarzınıza uygun seçenekler sunar.

Farklı boyut ve şekillerdeki dış mekan sehpalarımız, bahçe, teras, balkon veya havuz kenarı gibi farklı dış mekanlara uyum sağlar.

Güçlü ve sağlam yapısıyla dış etkenlere karşı dirençli olan sehpalarımız, dış mekanınızda uzun süreli kullanım için ideal bir seçenek sunar.

ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 40 x 40 x 40 cm (yada istediğiniz ölçülerde üretim)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM BİLGİLER;

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

ANA İSKELET: Tüm ürünlerimizin ana gövdesi talebe göre metal profil yada alüminyum profilden olmaktadır. 

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

SEHPA TABLASI: Sehpalarımızda standart olarak çam ağacı kullandığımız gibi, talep edilmesi halinde dış mekan mukavemeti yüksek kestane ağacı yada havuz kenarlarında suya dayanıklı alüminyum plakalardan üretmekteyiz.

AHŞAP AKSAMLAR: Tüm ahşaplı ürünlerimizde Çam yada Kestane Ağacı kullanılmaktadır. Dış ortamlara en uygun ve mukavemeti en yüksek ağaç türlerinden biri olması nedeniyle genellikle kestane tercih etmekteyiz.

AHŞAP KORUMASI: Tüm ürünlerimizin ahşap yüzeyleri, dış mekan dayanımı en yüksek olan Tik yağı (Teak Oil) sürülerek dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz temin ettikleri söz konusu oturma gruplarımızın ilgili aksamlarına yılda bir defa tik yağı sürerek, ürünün çevresel etkilerden korunmasını sürdürülebilir hale getirmeleri zorunludur. Vernik dış mekan kullanımına uygun bir ürün olmadığından, koruma amacıyla Tik yağı (Teak Oil) kullanmaktayız.

ÖZEL SİPARİŞ RENK ve ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten ve istediğiniz özel ölçülerde üretim yapabiliriz.

GENEL ÖZELLİK: Ürünlerimizin metal kısımları elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Yere değen kısımlar için ürün estetik yapısına uygun (PE) plastik pabuç kullanılmaktadır.

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin hazırlanması ve (varsa) fırın boyadan çıkması.. gibi işlemlerin ardından  paketlenip teslim edilme süresi normal şartlarda 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

Ek bilgi
Boyutlar

40 × 40 × 40 cm

Materyal

Alüminyum , Ahşap , Metal

Marka

Özel Üretim

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Premium Sehpa BSH-003” için yorum yapan ilk kişi siz olun