Rattan Açık Resort Daybed BDB-272

Stok kodu: BDB-272

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

19 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Rattan Açık Resort Daybed BDB-272

İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde olan, ihtiyacınıza en uygun tüm Rattan Mobilyaları Size Özel ve SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM BİLGİLER;

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

ANA İSKELET: Tüm ürünlerimizin ana gövdesi paslanmaz Alüminyumdur.

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

ÖRGÜ İPLİĞİ: İpliklerimiz %100 Orijinal hammaddeden üretilmiş, anti bakteriyel özellikli Sentetik Rattan İpliklerdir. İpliklerimizin hiçbirinde geri dönüşüm / hurda katkı gibi kaliteyi düşüren hiçbir katkı maddesi kesinlikle yoktur. Ürünlerimizde kullanılan sentetik rattan maddesi bahçe mobilyalarında sıkça görülen böceklenme ve çürüme gibi olumsuz durumların da önüne geçmektedir. Ürün çatlama ve kurumaya karşı dayanıklılık testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Sentetik rattan iplikler anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemeden üretilmektedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları da el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarda bırakılabilir.

NOT: Piyasada makrome ip v.b. iplerden olan benzer ürünler mevcut fakat bu ipler sentetik ipler gibi uzun ömürlü ve dayanıklı olmadıklarından üretimimizde sentetik rattan iplikler kullanmaktayız. 

ÖRGÜ TEKNİĞİ: Ürünlerimizin tüm iplikleri El Örgüdür.

AKSESUARLAR: Tüm ürünlerimiz görsellerinde gördüğünüz aksesuarlarıyla gönderilmektedir. Örneğin;  Ürün görsellerinde gördüğünüz çeşitli aksesuarlar “Oturum ve sırt minderleri.. gibi” takıma dahildir. Minderli modellerimizin tümüne minder dahil fiyat verilmektedir. Ya da siz, isteğinize göre aksesuar ekleyip, çıkarabilirsiniz. Tercih sizin!

DIŞ MEKAN MİNDER ÖZELLİKLERİ: Oturum minderlerimizin üretiminde sünger yoğunluğu 28 dansit olan 10’luk süngerler kullanılmaktadır. Minder Kumaşımız ve üretimde kullandığımız tüm kumaşlar, Su Geçirmez Outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal kumaşlardır.

DIŞ MEKAN SIRT MİNDERİ (KIRLENT) ÖZELLİKLERİ: Sırt dayama minderlerimizde (kırlentlerimizde) yumuşak kırpıntı sünger kullanılmaktadır. Sırt minder kumaşımızda da kullandığımız  ve  diğer tüm ürünlerimizin üretiminde kullandığımız kumaşlar, su geçirmez Outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal Kumaşlardır.

ÜRÜN İSKELETİ GENEL ÖZELLİKLER: Ürünlerimizin (varsa) metal aksamları, bu aksamlar elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Yere değen kısımları için ise ürün estetik yapısına uygun (PE) plastik pabuç kullanılmaktadır. Ahşap aksamları kullanılan tüm ürünlerimizde ise Kestane Ağacı kullanılmaktadır. Dış ortamlara en uygun ve mukavemeti en yüksek ağaç türlerinden biri olması nedeniyle tercih etmekteyiz.

RENK SEÇENEKLERİ: Rattan Mobilyalarımızın üretiminde kullandığımız genel renklerimiz Krem ve Antrasit renklerdir. Özel Siparişler için istenilen tüm renklerde üretimimiz pek tabii mevcuttur. 

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin tasarımı, üretimi, (varsa) fırın boyadan çıkması.. gibi işlemlerin ardından  paketlenip teslim edilme süresi normal şartlarda 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne, fabrikamızın üretim planına göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

DAYBED ÜRÜNLERİN BAKIMI HAKKINDA;

İPLİK GENEL ÖZELLİKLER: Sentetik rattan anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarda bırakılabilir.

RATTAN İPLİK BAKIMI:  Sentetik rattan ile üretilmiş bahçe mobilyaları düzenli olarak su ve sabun yardımıyla hızlıca temizlenebilir.

ÖNERİLERİMİZ: Mobilyaların kullanım sürelerinin uzatılabilmesi için düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mobilya ve minderlerin üzerinde su birikmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünleri yağmurlu havalarda ve kış koşullarında minderleri kapalı bir alanda muhafaza ederek ya da ürüne uygun koruma kılıflarıyla kullanmanızı öneririz. Koruma kılıfı kullanımından önce minderlerin ve mobilyaların kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

DIŞ MEKÂN MİNDERLERİN BAKIMI VE ÖNERİLERİMİZ;

MİNDER BAKIMI: Günlük olarak kumaşın tozunun alınması önerilir. Üzerine bir şey dökülmesi veya leke bulaşması durumunda leke kumaşın içine işlemeden hızlıca müdahale edilmesi önerilir.Su itici özelliği sayesinde kumaşlar leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Lekelerin pek çoğu sabun ve su veya alkolle kolayca temizlenebilir. Sabun veya alkolün dokuya etki etmesini bekleyin ve sünger veya yumuşak bir fırça yardımı ile ovalayarak lekeyi çıkarın. Temizledikten sonra sabun kalıntılarını gidermek için alanı temiz suyla iyice durulayın. Temiz bir bezle kurulayın ve oda sıcaklığında kurumaya bırakın.

ÖNERİLERİMİZ: Mobilyaların kullanım sürelerinin uzatılabilmesi için düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mobilya ve minderlerin üzerinde su birikmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünleri yağmurlu havalarda ve kış koşullarında minderleri kapalı bir alanda muhafaza ederek ya da ürüne uygun koruma kılıflarıyla kullanmanızı öneririz. Koruma kılıfı kullanımından önce minderlerin ve mobilyaların kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

AHŞAP KORUMASI;

AHŞAP AKSAMLARIN BAKIM: Ahşap aksamları olan tüm ürünlerimizin ahşap yüzeyleri, dış mekan dayanımı en yüksek olan Tik yağı (Teak Oil) sürülerek dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz temin ettikleri söz konusu oturma gruplarımızın ilgili ahşap aksamlarına yılda bir defa tik yağı sürerek, ürünün çevresel etkilerden korunmasını sürdürülebilir hale getirmeleri zorunludur. Vernik dış mekan kullanımına uygun bir ürün olmadığından, koruma amacıyla Tik yağı (Teak Oil) kullanmaktayız.

Diğer Tüm Daybed Modellerimizi İncelemek için Tıklayın!

Ek bilgi
Materyal

Alüminyum , Outdoor (Su itici) Kumaş , Sentetik Rattan İplik

Marka

Özel Üretim

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rattan Açık Resort Daybed BDB-272” için yorum yapan ilk kişi siz olun