Rattan Çift Kişilik Salıncak BSL-904

Stok kodu: BSL-904

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

15 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Rattan Çift Kişilik Salıncak BSL-904

İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde olan, keyfinize keyif katacak tüm Rattan Salıncak Modellerini Size Özel ve SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM BİLGİLER;

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

RATTAN İSKELET: Tüm salıncaklarımızın rattan gövdesi paslanmaz Alüminyumdur.

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

ÖRGÜ İPLİĞİ: İpliklerimiz %100 Orijinal hammaddeden üretilmiş, anti bakteriyel özellikli Sentetik Rattan İpliklerdir. İpliklerimizin hiçbirinde geri dönüşüm / hurda katkı gibi kaliteyi düşüren hiçbir katkı maddesi kesinlikle yoktur.

Sentetik rattan iplikler anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemeden üretilmektedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları da el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarda bırakılabilir.

NOT: Piyasada makrome ip v.b. iplerden olan benzer ürünler mevcut fakat bu ipler sentetik ipler gibi uzun ömürlü ve dayanıklı olmadıklarından üretimimizde sentetik rattan iplikler kullanmaktayız. 

ÖRGÜ TEKNİĞİ: Ürünlerimizin tüm iplikleri El Örgüdür.

AKSESUARLAR: Minderli bir model talep etmeniz halinde tarafınıza minder dahil fiyat verilmektedir. Ya da siz, isteğinize göre çeşitli aksesuarlar ekleyip, çıkarabilirsiniz. Tercih sizin!

TAŞIYICI İSKELET: Tüm salıncak modellerimizde 51’lik taşıyıcı boru profil kullanılmaktadır. Elektrostatik boyalıdır.

TAŞIMA KAPASİTESİ: Tek Kişilik Salıncak Modelimiz: ortalama 160 Kg -/+ 10 Kg taşıma kapasitelidir. Çift Kişilik  Salıncak Modelimiz: 220 Kg -/+ 10 Kg taşıma kapasitelidir.

MİNDER ÖZELLİKLERİ: Üzerine oturduğunuz minderlerimizde sünger yoğunluğu 28 dansit olan 10’luk süngerler kullanılmaktadır. Minder Kumaşımız ve üretimde kullandığımız tüm kumaşlar, Su Geçirmez Outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal kumaşlardır.

SIRT MİNDERİ (KIRLENT) ÖZELLİKLERİ: Sırt dayama minderlerimizde (kırlentlerimizde) yumuşak kırpıntı sünger kullanılmaktadır. Sırt minder kumaşımızda da kullandığımız  ve üretimde kullandığımız diğer tüm kumaşlar, su geçirmez outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal kumaşlardır.

ÜRÜN İSKELETİ GENEL ÖZELLİKLER: Ürünlerimizin (varsa) metal aksamları, bu aksamlar elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Yere değen kısımları için ise ürün estetik yapısına uygun (PE) plastik pabuç kullanılmaktadır. 

RENK SEÇENEKLERİ: Bahçe Oturma Gruplarımızda, genel renklerimiz Krem ve Antrasit renklerdir. Özel Siparişler için istenilen tüm renklerde üretimimiz mevcuttur. 

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin hazırlanması ve (varsa) fırın boyadan çıkması.. gibi işlemlerin ardından  paketlenip teslim edilme süresi normal şartlarda 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

Diğer Rattan Salıncak Modellerimizi İncelemek için Tıklayın!

ÜRÜN BAKIM BİLGİSİ;

ÖZELLİKLER: Sentetik rattan anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarda bırakılabilir.

BAKIM:  Sentetik rattan ile üretilmiş bahçe mobilyaları düzenli olarak su ve sabun yardımıyla hızlıca temizlenebilir.

ÖNERİLER: Mobilyaların kullanım sürelerinin uzatılabilmesi için düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mobilya ve minderlerin üzerinde su birikmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünleri yağmurlu havalarda ve kış koşullarında minderleri kapalı bir alanda muhafaza ederek ya da ürüne uygun koruma kılıflarıyla kullanmanızı öneririz. Koruma kılıfı kullanımından önce minderlerin ve mobilyaların kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

MİNDER BAKIMI VE ÖNERİLER;

BAKIM: Günlük olarak kumaşın tozunun alınması önerilir. Üzerine bir şey dökülmesi veya leke bulaşması durumunda leke kumaşın içine işlemeden hızlıca müdahale edilmesi önerilir.Su itici özelliği sayesinde kumaşlar leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. Lekelerin pek çoğu sabun ve su veya alkolle kolayca temizlenebilir. Sabun veya alkolün dokuya etki etmesini bekleyin ve sünger veya yumuşak bir fırça yardımı ile ovalayarak lekeyi çıkarın. Temizledikten sonra sabun kalıntılarını gidermek için alanı temiz suyla iyice durulayın. Temiz bir bezle kurulayın ve oda sıcaklığında kurumaya bırakın.

ÖNERİLER: Mobilyaların kullanım sürelerinin uzatılabilmesi için düzenli olarak temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Mobilya ve minderlerin üzerinde su birikmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürünleri yağmurlu havalarda ve kış koşullarında minderleri kapalı bir alanda muhafaza ederek ya da ürüne uygun koruma kılıflarıyla kullanmanızı öneririz. Koruma kılıfı kullanımından önce minderlerin ve mobilyaların kuru ve temiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ek bilgi
Materyal

Alüminyum , Outdoor (Su itici) Kumaş , Sentetik Rattan İplik

Marka

Özel Üretim

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rattan Çift Kişilik Salıncak BSL-904” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir