Rattan Oval Yüzen Havuz Servis Tepsisi BYT-806

Stok kodu: BYT-806

Ürün kısa sürede teslim edilebilir (Teslimat Sorunuz)

17 Şu anda bu ürünü inceliyor.

Teslimat

Tam Zamanında

20Bin'den Fazla

Ürün Çeşidi

24/7 Destek

Sipariş Sonrası

1-Gün İçinde

Teklif Cevaplama

Ürün Bilgileri

Rattan Oval Yüzen Havuz Servis Tepsisi BYT-806

İstediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde olan, ihtiyacınıza en uygun tüm Yüzen Havuz Servis Tepsisi Modellerimizi Size Özel ve SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ VE İHTİYACINIZ OLAN TÜM BİLGİLER;

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

ANA İSKELET: Tüm ürünlerimizin ana gövdesi paslanmaz Alüminyumdur.

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

ÖRGÜ İPLİĞİ: İpliklerimiz %100 Orijinal hammaddeden üretilmiş, anti bakteriyel özellikli Sentetik Rattan İpliklerdir. İpliklerimizin hiçbirinde geri dönüşüm / hurda katkı gibi kaliteyi düşüren hiçbir katkı maddesi kesinlikle yoktur. Ürünlerimizde kullanılan sentetik rattan maddesi bahçe mobilyalarında sıkça görülen böceklenme ve çürüme gibi olumsuz durumların da önüne geçmektedir. Ürün çatlama ve kurumaya karşı dayanıklılık testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Sentetik rattan iplikler anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemeden üretilmektedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları da el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve solmaz, su geçirmez özelliklidir.

RENK SEÇENEKLERİ:  Yüzen Havuz Tepsilerimizi, genelde müşterilerimiz tarafından en çok sipariş edilen, Krem ve Antrasit renklerde üretiyoruz.  Diğer renklerde talep olması halinde her renkte üretim yapabiliriz. Özel Siparişler için istenilen tüm renklerde üretimimiz pek tabii mevcuttur. 

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin tasarımı, üretimi… gibi işlemlerin ardından  paketlenip teslim edilme süresi hacimli siparişlerde 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne, fabrikamızın üretim planına göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

Yüzen Havuz Servis Tepsisi Genel Özellikler;

  • Rattan Yapısı : Sentetik rattan, UV dayanıklı, solmaz ve su geçirmez özelliktedir
  • Rattan katmanların arasında 8-10 cm kalınlığında strafor vardır.
  • İskeletinde kullanılan alüminyum paslanmaz özelliklidir.
  • İsteğe göre özel ölçülerde üretilmektedir.
  • Belirlediğiniz bir model ve renkte yüzen havuz servis tepsisi siparişi verebilirsiniz.

Diğer Yüzen Havuz Servis Tepsisi Modellerimizi İncelemek için Tıklayın!

Ek bilgi
Materyal

Alüminyum , Sentetik Rattan İplik , Strafor

Marka

Özel Üretim

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Rattan Oval Yüzen Havuz Servis Tepsisi BYT-806” için yorum yapan ilk kişi siz olun