Küllük Model ve Özellikleri

Sigara Küllükleri ile Tesisinizi Güvenli ve Düzenli Tutun!

Dış Mekan Küllüklerimizle Daha Güvenilir Tesisler

Atılan sigara izmaritleri, İş yeriniz için yangın tehlikesi oluşturan ve aynı zamanda çevre dostu olmayan çirkin bir baş belasıdırlar. Çalışanlarınız ve muhtemelen müşterileriniz dışarıda sigara içiyor olsalar bile, uygunsuz bir şekilde atılan izmaritleri maalesef bu sorunları devam ettirir. Bu nedenle iş yerinizde puro ve sigara izmaritlerini söndürmek ve atmak için uygun koşullar sağlamanız çok önemlidir.


İş yerinize uygun doğru sigara küllüklerine sahip olmanız, çöpü azaltır ve tesisinizin genel güvenliğini artırmaktadır.- Örneğin, yanmakta olan sigara izmaritlerinin/kıvılcımların neden olduğu çöp tenekelerinde yangın çıkması ihtimali veya kimyasal yangın çıkarma riskini oluşturması, önlenmesi gereken önemli bir konudur. Bavvey olarak, sigara izmaritlerinizi atmak için güvenli ve temiz bir yol sağlayan birçok sigara küllüğü seçenekleri sunmaktayız.


Hazneli, oksijeni kısıtlayan, dumanı ve yanma süresini azaltan, sulu sistemiyle anında izmaritinizi söndüren, rüzgarla savrulması, düşmesi önlenebilen, hoş olmayan ıslak tütün kokularını engelleyen Sulu Dış Mekan Küllüklerimizi denemediyseniz, şiddetle tavsiye ederiz!

Çeşitli küllüklerimiz arasından seçiminizi yapın!

Bavvey hem metal hem de polietilen sigara küllükleri çeşitleriyle taleplerinize karşılayabileceğiniz yegane adrestir. Size uzun yıllar hizmet edecek Metal Dış Mekan Sigara Küllüklerimiz, Kompozit Dış Mekan Sigara Küllüklerimizin yanı sıra Polietilen Sulu Sigara Küllüklerimizle de binanızın estetiğine uyacak şekilde çeşitli renk ve tasarımlarda alternatif bir seçenek sunmaktayız.


Binanızın görünümünü olumsuz yönde etkileyen bir dış mekan sigara küllüğü konusunda endişeleriniz varsa, Bavvey’ de bunun için de bir çok çözüm bulabilirsiniz. Dekoratif dış mekan küllüklerimiz binanızın tasarımına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacaktır.


Artık sigara içenleri zorlanmadan ağırlayabilirsiniz. Sigara içilen alanlarınıza bir veya daha fazla sigara küllüğü ekleyerek sigara izmaritlerinin güvenli ve temiz bir şekilde imha edilmesini sağlayabilirsiniz.

BAVVEY size yardım etmek için burada. E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.