Atık Türleri ve Yönetimi

Plastik Çöp Konteynırları

Plastik çöp konteynırları çevrenin temiz bir görünümde olması etrafa pis kokuların yayılmaması insanların çöplerini atacağı bir yerin bulunması gibi çok önemli işlevlere sahiptirler. Bu yüzden de başta basit bir şey gibi görünse de insanların hayatında oldukça önemli bir yere sahiptirler. Çöp konteynırları sayesinde çöpler çevrede bir kutu içerisinde toplanır ve bu sayede de insanlar çöplerini önüne gelen her yere atamaz. Bunun sonucunda da çevrede düzenli bir görünüm olur. Bunun yanında çöplerin sağlığa verdiği zararlar çöp konteynırları sayesinde minimum düzeye indirilir. Eğer çöp konteynırınız iyiyse çevrede sinek böcek gibi haşerelerin olmasının da önüne geçilmiş olursunuz. Çöp konteynırı ile etrafa çöplerin kötü kokularının yayılmasının da önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Çöp konteynırları sokaklarda piknik alanlarında işyerlerinde okullarda mutlaka bulundurulması gereken bir araçtır. Çöp konteynırının kaliteli olmasına da muhakkak dikkat edilmelidir. İşte bu noktada her alana her ihtiyaca cevap verecek bir çok çöp konteynırı çeşidine sahip firmamız sizlere en iyi hizmeti vereceği konusunda iddialıdır. Firmamızdan temin edeceğiniz çöp konteynırları ile tüm beklentilerinize cevap alabileceksiniz. Firmamıza ait geniş hacimli 1100 lt plastik çöp konteynırı büyük alanlarda kullanıldığında çok memnun kalacağınız bir çöp konteynırı olacaktır. Hacmi sayesinde içerisine çok büyük miktarda çöp alacaktır. Bu konteynır plastikten üretilmiş olduğundan taşınması da çok kolaydır. Üstelik altında bulunan tekerler sayesinde bu iş daha da kolay olacaktır. Konteynırlarımız ham madde olarak çok sağlam bir plastikten üretilmiştir. Bu yüzden konteynırlarımızda kırılma çatlama gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmamaktadır.

Şayet biraz daha küçük bir konteynır istiyorsanız 770 lt plastik çöp konteynırımızı yada 660 lt plastik çöp konteynırlarımızı da düşünebilirsiniz.

Plastik çöp konteynırı ani sıcaklık değişimlerinden ve güneş ışınlarından kesinlikle etkilenmemektedir. Plastik çöp konteynırının metal aksamları da son derece kaliteli metallerden üretilmiştir. Bu ürünlerimizin metal aksamlarında kesinlikle paslanma ve buna benzer bir durum söz konusu olmaz. Plastik çöp konteynırının kapağı da son derece profesyonel bir şekilde üretilmiş olup konteynırın ağzı kapalı tutulduğunda ana gövdeden kokunun sızmasını engellemektedir. Bu sayede konteynırın ağzı kapalı tutulduğunda çevreye kötü kokular yayılmamış olacaktır. Dört Tekerlekli 1100 LT, 770 LT ve 660 LT plastik çöp konteynırlarımız, uzun yıllar kullanacağınız, sizleri ve çevredekileri hiç rahatsız etmeyecek şık bir görünüme sahiptirler.

Ayrıca daha düşük kapasiteli, iki tekerlekli, mobil kullanımı gayet rahat olan 360 lt plastik çöp konteynırları, 240 lt plastik çöp konteynırları , 120 lt plastik çöp konteynırlarımızı da incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu konteynırlarımızın Sıfır Atık geri dönüşüm projesi kapsamında tüm atık türlerinin renklerinde ve üzerinde ilgili atıkların etiketlerinin olduğu modelleri de mevcuttur. Ülkemizde bu tip plastik atık konteynırlarını temin edebileceğiniz birkaç firmadan biriyiz.

Bavvey Tüketim Malzemeleri olarak firmamızdan;

Dört Tekerlekli; 1100 Litre Plastik Çöp Konteynırları, 770 Litre Plastik Çöp Konteynırları, 660 Litre Çöp Konteynırları,

İki Tekerlekli; 105 Litre Plastik Çöp Konteynırları, 120 Litre Plastik Çöp Konteynırları, 240 Litre Plastik Çöp Konteynırları, 360 Litre Plastik Çöp Konteynırları, Plastik 120 Litre Geri Dönüşüm Konteynırları, Plastik 240 Litre Geri Dönüşüm Konteynırları, Plastik 360 Litre Geri Dönüşüm Konteynırları temin edebilirsiniz.

Ürün teslimat koşulları, fiyat bilgisi, üretim durumu… gibi ihtiyacınız olacak tüm bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın