Atık Türleri ve Yönetimi

Plastik Çöp Kovaları Ve Kullanım Alanları

Çöp kovası denilince, evlerimizde ve işyerlerimizde geçici olarak çöplerin toplandığı yerler olarak bilinmektedir. Tamamen çevre dostu bir üretim sürecinden geçerek, plastik yapısı ve tasarımıyla kullanıma sunulan çöp kovaları insan ihtiyacına yönelik çeşitlilik göstermektedir. Plastik çöp kovaları yapılarına bağlı olarak birçok alanda yoğun şekilde kullanılmakta ve talep görmektedir.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Çöp Kovaları Nerede Kullanılır?

Küçük ebatlardaki çöp kovaları evler ve işyerlerinde tercih edilirken, büyükleri ise dışarıda kullanılmaktadır. Üstelik hafif yapıda olması nedeniyle, taşınması da kolay olmaktadır. Büyük yapıdaki çöp kovalarına tekerlekler eklenerek rahat hareket ettirilmektedir.

Ayrıca renkli tasarımlarıyla üretimi gerçekleştirilen çöp kovaları modelleriyle şık bir görüntü yakalayabilmektesiniz.

Çöp Kovası Modelleri

Banyolar, tuvaletler, mutfak ve diğer benzer ev ortamları için üretildiği gibi işyerleri içinde çöp kovaları üretilmektedir. Çöp kovası modellerini hipas.com.tr internet sitesi üzerinden birçok sayıda çeşit ve modeli inceleyip ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Kullanışlı çöp kovaları, ev ve işyeri gibi ortamları daha hijyenik olmasını sağlamak için idealdir.

Ergonomik ve Estetik Tasarımı

Dikdörtgen şeklinde tasarlanan çöp kovası modelleri, köşelere yerleştirmek için idealdir. Oval şeklinde tasarlanan modeller ise evlerinizde ve işyerlerinizde ayırdığınız alanlara tasarımıyla beraber rahatça sığar ve kolay hareket ettirilir. Ergonomik özelliği ve konforlu bir kullanım sağlayan pedallı çöp kovaları sayesinde, elinizi ürüne değdirmenize gerek kalmaz. Ayağınızla hafifçe dokunuşla kapağı açılmaktadır.

Geri Dönüşüm Çöp Konteynırı Ölçüleri

Sticker Etiketli Çöp Konteynerleri renkli ve üzerinde etiketleri ile satılmaktadır. Cam atık, kağıt atık, tıbbi atık, metal atık, plastik atık, tehlikeli atık etiketleri bulunmaktadır. Renkleri ise HÇK-400 TA (Kırmızı), HÇK-400 PS (Sarı), HÇK-400 KG (Mavi), HÇK-400 TIB (Turuncu), HÇK-400 CM (Yeşil) olarak, gri gövde üzerine renk seçenekleri tercih edilmektedir.

Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları

Ölçüler En x Boy x Yükseklik olarak sıralanmıştır.

Çöp Kovaları Fiyatları Nelerdir?

Artan talebe göre üretim kapasitesini ve buna bağlı olarak fiyatları güncel duruma göre düzenleyen firmamız müşteri memnuniyetini amaç edinmektedir. Fiyatlarımız istenildiği takdirde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.