Bahçe Mobilyaları

Bavvey Rattan Daybed Üretimi

Açık hava keyfinize eşlik edecek Rattan Daybed Modellerimizi, ürün gruplarımızı keşfedin. Eşsiz dokulara sahip, size özel tasarımlarda, size yaşatacağı sonsuz heyecana ve keyfe talip daybed çeşitlerimizle tanışmak ister misiniz?

Bavvey olarak Antalya fabrikamızda, istediğiniz özelliklerde, istediğiniz renklerde ve istediğiniz ölçülerde, ihtiyacınıza en uygun tüm Rattan Daybed Modellerini Size Özel ve Sizin İçin Üretiyoruz!

Peki Bavvey Rattan Daybed Ürünlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

ÜRETİM: Ürünlerimizin tümü el emeği göz nuru, müşterilerimizin İstediği ölçülerde ve renklerde (ÖZEL ÜRETİM) ürünlerdir.

ANA İSKELET: Tüm ürünlerimizin ana gövdesi paslanmaz alüminyumdur.

Alüminyum benzersiz bir malzemedir ve dünya da en çok bulunan üçüncü elementtir. Bu nedenle çok sayıda uygulama için idealdir. Alüminyum dış mekân kullanımında çeliğe alternatif olarak kullanılan bir malzemedir. Çeliğin 3’te 1’i yoğunluğa sahip olması nedeniyle son derece hafiftir ve kullanımı çok kolaydır. Alüminyum, korozyonu önleyen ve bu malzemeyi dış mekân uygulamaları için uygun hale getiren kendinden koruyucu bir tabakaya sahiptir. Alüminyum mobilyaların üzerine elektrostatik toz boya işlemi uygulanmaktadır.

ÖRGÜ İPLİĞİ: İpliklerimiz %100 Orijinal hammaddeden üretilmiş, anti bakteriyel özellikli Sentetik Rattan İpliklerdir. İpliklerimizin hiçbirinde geri dönüşüm / hurda katkı gibi kaliteyi düşüren hiçbir katkı maddesi kesinlikle yoktur. Ürünlerimizde kullanılan sentetik rattan maddesi bahçe mobilyalarında sıkça görülen böceklenme ve çürüme gibi olumsuz durumların da önüne geçmektedir. Ürün çatlama ve kurumaya karşı dayanıklılık testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir.

Sentetik rattan iplikler anti bakteriyel özellikli, küf tutmayan, kolayca temizlenebilen ve geri dönüştürülebilen plastik bir malzemeden üretilmektedir. Sentetik rattan bahçe mobilyaları da el işçiliği ile üretilir. Tüm sentetik malzemelerimiz her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, UV ışınlarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarda bırakılabilir.

NOT: Piyasada makrome ip v.b. iplerden olan benzer ürünler mevcut fakat bu ipler sentetik ipler gibi uzun ömürlü ve dayanıklı olmadıklarından üretimimizde sentetik rattan iplikler kullanmaktayız.

ÖRGÜ TEKNİĞİ: Ürünlerimizin tüm iplikleri El Örgüdür.

AKSESUARLAR: Tüm ürünlerimiz görsellerinde gördüğünüz aksesuarlarıyla gönderilmektedir. Örneğin; Ürün görsellerinde gördüğünüz çeşitli aksesuarlar “Oturum ve sırt minderleri… gibi” takıma dahildir. Minderli modellerimizin tümüne minder dahil fiyat verilmektedir. Ya da siz, isteğinize göre aksesuar ekleyip, çıkarabilirsiniz. Tercih sizin!

DIŞ MEKAN MİNDER ÖZELLİKLERİ: Oturum minderlerimizin üretiminde sünger yoğunluğu 28 dansit olan 10’luk süngerler kullanılmaktadır. Minder Kumaşımız ve üretimde kullandığımız tüm kumaşlar, Su Geçirmez Outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal kumaşlardır.

DIŞ MEKAN SIRT MİNDERİ (KIRLENT) ÖZELLİKLERİ: Sırt dayama minderlerimizde (kırlentlerimizde) yumuşak kırpıntı sünger kullanılmaktadır. Sırt minder kumaşımızda da kullandığımız ve diğer tüm ürünlerimizin üretiminde kullandığımız kumaşlar, su geçirmez Outdoor (Dış Mekana Uygun) İthal Kumaşlardır.

DAYBED İSKELETİ GENEL HAKKINDA: Ürünlerimizin alüminyum metal aksamları elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Yere değen kısımları için ise ürün estetik yapısına uygun (PE) plastik pabuç kullanılmaktadır.

RENK SEÇENEKLERİ: Rattan Mobilyalarımızın üretiminde kullandığımız genel renklerimiz Krem ve Antrasit renklerdir. Özel Siparişler için istenilen tüm renklerde üretimimiz pek tabii mevcuttur.

ÖZEL SİPARİŞ RENK SEÇENEKLERİ: Yüksek Hacimli özel siparişlerde, üretim malzemelerimizi projede istenilen özel renklerde üretebildiğimizden, ÖZEL SİPARİŞLERDE istediğiniz her renkten üretim yapabiliriz.

TERMİN HAKKINDA: Ürünlerin tasarımı, üretimi, (varsa) fırın boyadan çıkması.. gibi işlemlerin ardından paketlenip teslim edilme süresi normal şartlarda 10-21 iş günü sürmektedir. Bu süreler projenin büyüklüğüne, fabrikamızın üretim planına göre uzayabilir ya da kısalabilir.

NAKLİYE HAKKINDA: Proje içeriğine göre çeşitli teslimat seçenekleri ile göndersek de, aksi belirtilmediği sürece bu ürünlerin fiziki özellikleri gereği büyük ebatlı ürünler olduklarından genellikle ambar firmaları ile müşterilerimize gönderilir. Ambar firmaları kaza bölgeleri hariç kapıya kadar ürünleri teslim ederler. Ancak paletin indirilmesi, ürünlerin yerleştirmesi ve benzeri durumlar, ambar firmasının ve şoförünün sorumluluğunda DEĞİLDİR.

Diğer Tüm Daybed Modellerimizi İncelemek için Tıklayın!